Absolutní pořadí 1.kolo

Pořadí Číslo Čas Příjmení a jméno Ročník Kategorie Klub
1 100 01:13:52  Baďura Karol  1990  junioři  CK MTB Dohňany
2 96 01:17:22  Horáček Radim  1990  junioři  Cyklosport V+P Chropyně
3 74 01:18:48  Marek Michal  1992  kadeti  Fren ski team
4 115 01:19:15  Kratochvílová Eva  1989  ženy I  SK MAX bike Orlová
5 147 01:20:35  Petřek Marcel  1991  junioři  Valašští Bajkeři - Superior
6 28 01:21:04  Svačina Jaromír  1992  kadeti  Cyklo MXM Hulín
7 56 01:21:34  Petříček Tomáš  1990  junioři  Spinning ALPINE PRO team
8 85 01:23:50  Zlý Vojtěch  1991  junioři  CK Vlastibor Konečný
9 77 01:24:38  Musil Lukáš  1992  kadeti  EDIE TEAM Vsetín
10 11 01:25:15  Stebel Jakub  1991  junioři  Beskyd Bike
11 70 01:25:23  Krkoška Jiljí  1951  M4  MTB Ondřejník
12 139 01:28:12  Píšek Petr  1991  junioři  Huslenky
13 52 01:29:18  Javorová Lucie  1987  ženy I  Hvozdná
14 59 01:30:38  Čáň Daniel  1993  kadeti  Fenix ski team Jeseník
15 6 01:33:54  Fojtášková Lada  1976  ženy I  Beskyd bike
16 101 01:33:55  Kocián Richard  1991  junioři  Veřovice
17 5 01:34:32  Janošková Monika  1979  ženy I  Beskyd bike
18 86 01:34:53  Krupa Tomáš  1990  junioři  Ck Vlastibor Konečný
19 55 01:34:59  Konečný Vojtěch  1993  kadeti  Zlín
20 29 01:35:01  Michalec Jozef  1955  M4  ALVE Slovakia
21 30 01:35:02  Michalec Peter  1958  M4  ALVE Slovakia
22 8 01:35:03  Majer František  1949  M4  MTB Rysová
23 111 01:35:23  Plánka Vojtěch  1948  M5  Velké Karlovice
24 131 01:38:21  Krkoška Štěpán  1950  M4  Krkoška
25 154 01:38:40  Sukup Stanislav  1958  M4  Hranice
26 68 01:38:43  Skalická Kristýna  1989  ženy I  SKM ValMez
27 138 01:39:36  Jankůj Josef  1955  M4  RK Cyklos Valašské Meziříčí
28 152 01:39:43  Andrýsová Tereza  1986  ženy I  Valašští bajkeři
29 23 01:40:32  Bury Vladislav  1953  M4  Kola Kaňkovský
30 46 01:42:13  Lang Václav  1947  M5  Cykloteam OD Morava
31 60 01:42:30  Stodůlková Denisa  1991  juniorky  Fenix ski team Jeseník
32 168 01:42:54  Karkošková Renata  1984  ženy I  SK MAX bike Orlová
33 40 01:42:58  Pokorný Josef  1949  M4  OÚ Huslenky
34 39 01:44:04  Lešinský Jiří  1946  M5  Kopřivnice
35 78 01:45:02  Rudle František  1945  M5  DT Swiss bike team
36 14 01:46:03  Pavelek František  1948  M5  Alve MTB Veřovice
37 142 01:46:14  Kohút Miroslav  1954  M4  Přerov
38 153 01:46:16  Janoš Rudolf  1947  M5  VK Bystřice pod Hostýnem BPH
39 98 01:46:18  Kopecký Václav  1951  M4  Vsetín
40 2 01:46:22  Palkovič Rastislav  1947  M5  Bratislava
41 81 01:47:54  Holznerová Petra  1972  ženy II  Valašské Klobouky
42 49 01:47:57  Zavadil Jiří  1955  M4  MTB Ondřejník
43 161 01:50:07  Talas Jan  1946  M5  TJ Sokol Vsetín
44 76 01:51:00  Musil Filip  1998  kadeti  EDIE TEAM Vsetín
45 173 01:51:15  Vilímek Petr  1952  M4  Zlín
46 3 01:54:03  Anděl Jan  1999  kadeti  Valašský sportovní klub
47 137 01:54:44  Perůtka Karel  1949  M4  Horní Lhota
48 145 01:55:55  Divínová Daniela  1968  ženy II  Vsetín
49 9 01:56:06  Ličková Zuzana  1992  kadetky  Beskyd bike
50 135 01:56:08  Maliňáková Eva  1965  ženy II  Kobra Vsetín
51 150 01:57:40  Kalná Vladislava  1992  kadetky  Huslenky
52 176 01:59:35  Slavčinský Milan  1953  M4  Uherské Hradiště
53 71 01:59:47  Mrnuštík Josef  1951  M4  Cyklotech - pro a maxrider
54 170 02:01:05  Talaš Roman  1993  kadeti  Vsetín
55 45 02:01:41  Janoštiaková Mirka  1966  ženy II  Cykloteam OD Morava
56 25 02:02:09  Pekárek Ondřej  1994  kadeti  Hovězí
57 136 02:02:54  Perůtková Ivana  1958  ženy II  Horní Lhota
58 172 02:03:49  Jurčová Jana  1963  ženy II  Vidče
59 129 02:04:57  Zeťák Michael  1998  kadeti  bike EDIE Team Vsetín
60 107 02:05:10  Šimková Kateřina  1981  ženy I  Vsetín
61 69 02:14:56  Skalická Alžběta  1996  kadetky  SKM ValMez
62 50 02:16:56  Zavadilová Drahoslava  1961  ženy II  MTB Ondřejník
63 73 02:18:29  Nosek Milan  1953  M4  Vsetín
64 34 02:19:19  Mynářová Gabriela  1994  kadetky  MTB Ondřejník
65 130 02:20:12  Pavlacký Milan  1953  M4  Uherský Brod
66 144 02:21:41  Čadová Jana  1973  ženy II  Vsetín
67 20 02:23:29  Sedláčková Katka  1987  ženy I  KUZZI Team
68 31 02:29:44  Kopáčková Jana  1982  ženy I  Zlín
69 75 02:36:36  Patala Ondřej  1999  kadeti  Vsetín
70 120 02:40:35  Überall Leo  1994  kadeti  MTB Ondřejník
71 83 02:58:18  Slánský René  1995  kadeti  Poteč
72 110 03:00:24  Valchař Hynek  1945  M5  Karolínka
73 43 03:36:21  Režný Jiří  1948  M5  Cykloteam OD Morava
- 97 -  Zdražil Jindřich  1953  M4  Nový Jičín
- 87 -  Navrátil Michal  1991  junioři  RK Cyklos Valašské Meziříčí
- 165 -  Skopalová Ladka  1977  ženy I  Ostrava