Absolutní pořadí 1.kolo

Pořadí Číslo Čas Příjmení a jméno Ročník Kategorie Klub
1 107 01:06:07  Fojtík Jan  1988  M1-30km  Volvo Auto Hase
2 20 01:08:56  Paprstka Tomáš  1992  junioři  SCOTT Cycling team Kolín
3 80 01:12:01  Kašpar Roman  1983  M1-30km  MTB Ondřejník
4 31 01:12:23  Fusek Martin  1995  kadeti  Cyklo Bulis
5 52 01:12:33  Musil Lukáš  1992  junioři  4EVER Cyklo Bulis Bystřice p.H.
6 68 01:12:55  Machulka Kamil  1993  junioři  Cyklo Bulis
7 83 01:16:23  Šímara Jiří  1992  junioři  Brumov-Bylnice
8 30 01:17:45  Hyneček Michal  1987  M1-30km  Merida Biking team
9 46 01:18:23  Žniva Ondřej  1993  junioři  SC
10 17 01:18:55  Bordovský Jan  1989  M1-30km  SK Valašské království
11 11 01:19:01  Krčmář Jan  1977  M2-30km  Hranice
12 72 01:19:09  Střálka Kryštof  1995  kadeti  MTB Ondřejník
13 51 01:19:53  Václavík Pavel  1978  M2-30km  OKNOPLAST Šumperk
14 21 01:21:02  Obdržálek David  1994  kadeti  Cyklo MXM Hulín
15 22 01:21:03  Procházka Jan  1994  kadeti  Cyklo MXM Hulín
16 63 01:22:18  Juča Libor  1975  M2-30km  Vidče
17 103 01:22:54  Liebel Antonín  1973  M2-30km  Valašští bajkeři
18 102 01:23:16  Šitavanc Jiří  1959  M4-30km  GHost Mojekolo.cz
19 40 01:23:59  Sedláček Josef  1970  M3-30km  Bike-Kadík-Tučapy
20 67 01:25:19  Machulková Barbora  1994  kadetky  Cyklo Bulis
21 70 01:25:30  Kašpar Radomír  1964  M3-30km  EDIE Team Vsetín
22 35 01:26:50  Solanský Zdeněk  1964  M3-30km  MTB Rysová
23 76 01:27:21  Plášek Tomáš  1994  kadeti  RI-okna Rokytnice
24 75 01:27:43  Cenek Jiří  1979  M2-30km  Drásal Team Holešov
25 28 01:28:06  Králík Michal  1994  kadeti  Cyklo Bulis
26 57 01:28:27  Utinek Václav  1980  M2-30km  DT Swiss Bike Team
27 26 01:29:03  Bulisová Lenka  1988  ženy I  Cyklo Bulis
28 2 01:30:43  Molák Filip  1995  kadeti  MTB Chřiby
29 50 01:31:18  Trojek Karel  1955  M4-30km  OKNOPLAST Šumperk
30 62 01:31:51  Paprstka Roman  1964  M3-30km  SCOTT Cycling team Kolín
31 95 01:32:14  Pekař Jindřich  1975  M2-30km  Nový Hrozenkov
32 90 01:32:23  Šulák Radim  1992  junioři  Vsetín
33 34 01:32:48  Krkoška Jiljí  1951  M4-30km  MTB Ondřejník
34 7 01:33:56  Valuch Martin  1977  M2-30km  STRAIN Bikers Valašsko
35 14 01:34:08  Baška Jozef  1958  M4-30km  CK EPIC Dohňany
36 108 01:34:20  Mogrovics Michal  1947  M5  TTC Olomouc
37 65 01:35:16  Michalík Marek  1982  M1-30km  Valmez Bike
38 41 01:36:02  Luňák Zdeněk  1976  M2-30km  Zlín
39 39 01:36:41  Stavinoha Robert  1973  M2-30km  Velké Karlovice
40 42 01:38:05  Studýnka David  1976  M2-30km  SK SKIVELO neslyšících Olomouc
41 78 01:38:06  Bury Vladislav  1953  M4-30km  Kola Kaňkovský
42 36 01:38:32  Solanská Martina  1991  ženy I  MTB Rysová
43 33 01:38:45  Kořenek Michal  1971  M2-30km  Fit club Karolínka
44 106 01:39:10  Gerža Pavel  1992  junioři  SPEDOS
45 13 01:40:13  Kopecký Daniel  1970  M3-30km  Hranice
46 18 01:40:46  Bulis Roman  1991  M1-30km  Cyklo Bulis
47 18 01:40:46  Klíma František  1960  M4-30km  AD Cyklo Brodek
48 16 01:40:48  Ondřej Ondřej  1995  kadeti  Valašské Meziříčí
49 9 01:41:47  Ohera Tomáš  1969  M3-30km  Nový Jičín
50 87 01:42:13  Zeťák Michael  1998  kadeti  Bike Pro Racing
51 81 01:42:21  Zajíc Radek  1961  M3-30km  ZAMET
52 82 01:42:23  Rypl Rostislav  1955  M4-30km  Magenta
53 66 01:44:15  Kopecký Václav  1951  M4-30km  Vsetín
54 84 01:44:23  Šproch Pavel  1963  M3-30km  MTB Ondřejník
55 24 01:46:09  Fohler Martin  1994  kadeti  Vsetín
56 49 01:46:40  Blama Jiří  1976  M2-30km  OKNOPLAST Šumperk
57 44 01:46:41  Jílek Ondřej  1999  kadeti  Cyklo Polach Šumperk
58 45 01:46:42  Jílek Martin  1969  M3-30km  Cyklo Polach Šumperk
59 61 01:46:59  Janoš Petr  1979  M2-30km  Ultras Vsetín
60 56 01:47:06  Adlt Václav  1992  junioři  Rožnov
61 47 01:47:17  Krejčí Michal  1975  M2-30km  Zlín - Podvesná
62 71 01:48:14  Střálková Eliška  1989  ženy I  MTB Ondřejník
63 43 01:48:38  Novotný Petr  1980  M2-30km  VOKNO
64 100 01:48:42  Slovák Josef  1959  M4-30km  Vsetín
65 74 01:49:04  Cenková Jana  1982  ženy I  Drásal Team Holešov
66 23 01:50:27  Majer František  1949  M5  MTB Rysová
67 64 01:50:29  Perůtka Karel  1949  M5  Slovan Luhačovice
68 53 01:50:35  Trlica Jiří  1987  M1-30km  Hovězí
69 3 01:51:14  Indra Josef  1996  kadeti  Kroměříž
70 1 01:51:38  Pokorný Josef  1949  M5  OÚ Huslenky
71 12 01:52:10  Vařecha Josef  1943  M5  Vinohradské šlapky
72 29 01:52:19  Valášek Pavel  1950  M5  DMC Sport Team Strakonice
73 73 01:54:10  Trlica Lukáš  1992  junioři  Rokytnice
74 79 01:54:18  Schlosserová Daniela  1975  ženy II  VSK Vsetín
75 101 01:54:28  Durmon Jiří  1971  M2-30km  Duvet Hovězí
76 99 01:54:31  Baroš Ludvík  1982  M1-30km  Huslenky
77 48 01:54:41  Hájek Pavel  1960  M4-30km  Otrokovice
78 6 01:56:21  Holišová Šárka  1982  ženy I  STRAIN Bikers Valašsko
79 10 01:56:37  Kopecký Pavel  1973  M2-30km  Kolo Bělotín
80 96 01:57:28  Knapková Denisa  1998  kadetky  Knatex Team
81 97 01:59:22  Palacký Radim  1986  M1-30km  Sgt. Pepper
82 77 01:59:24  Mlýnek Vojtěch  1990  M1-30km  Vsetín
83 58 01:59:27  Pavlík Libor  1969  M3-30km  Valašské Meziříčí
84 55 02:00:26  Koňařík Jan  1994  kadeti  Horní Bečva
85 94 02:00:30  Kalná Vladislava  1992  juniorky  Huslenky
86 8 02:02:06  Tvarůžek Jiří  1978  M2-30km  Velociped Walkers
87 112 02:02:59  Gerža Jaroslav  1954  M4-30km  Vsetín
88 91 02:03:57  Pavlacký Milan  1953  M4-30km  Uherský Brod
89 32 02:05:11  Ostrčilík Miroslav  1953  M4-30km  Otrokovice
90 111 02:05:38  Hlaváčková Zuzana  1986  ženy I  Žrošice
91 109 02:07:36  Rohan Jan  1987  M1-30km  Vsetín
92 110 02:08:40  Chromečková Jana  1986  ženy I  Želetice
93 38 02:08:57  Bábek Petr  1994  kadeti  Zlín
94 89 02:14:56  Klestilová Nikola  1994  kadetky  Tera Global Bike
95 25 02:15:26  Píšková Klára  1990  ženy I  Huslenky
96 5 02:19:02  Beit Jakub  1994  kadeti  Vsetín
97 105 02:19:15  Kneblová Alena  1995  kadetky  Zděchov
98 85 02:21:31  Váša Petr  1960  M4-30km  Vsetín
99 37 02:21:42  Bábek Pavel  1971  M2-30km  Zlín
100 86 02:22:00  Váša Petr  1995  kadeti  Vsetín
101 59 02:22:06  Trlica Tomáš  1971  M2-30km  Avion KM
102 60 02:25:34  Hradečný Radek  1970  M3-30km  Avion KM
103 93 02:27:15  Kocourková Petra  1976  ženy I  Zděchov
104 92 02:27:17  Kocourek Tomáš  1975  M2-30km  Kocourkov
105 69 02:27:26  Nosek Milan  1953  M4-30km  Kokos
106 54 02:29:54  Kopecký Václav  1987  M1-30km  Hovězí
107 104 02:36:29  Jonášová Iveta  1988  ženy I  Hoštka
108 98 02:45:45  Kašparová Romana  1970  ženy II  Huslenky
109 88 03:22:31  Valchař Hynek  1945  M5  Karolínka
- 19 -  Novotná Martina  1988  ženy I  Bystřice pod Hostýnem
- 15 -  Hrňa Radek  1993  junioři  Vsetín
- 4 -  Zonyga Jan  1999  kadeti  Bike Team MEZservis