Startovní listina

Číslo Jméno Ročník Klub Soutěž
1  Krejčí Michal 1975  Zlín - Podvesná  M2-30km
2  Vařecha Josef 1943  Vinohradské šlapky  M5
3  Vašík Jaroslav 1957  SKP Zlín  M4-30km
4  Horáček Radim 1990  Cyklosport V+P Chropyně  M1-30km
5  Horáček Vít 1997  Cyklosport Chropyně KTM  kadeti
6  Valuch Martin 1977  Val.Mez.  M2-30km
7  Holišová Šárka 1982  Zašová  ženy I
8  Červenka Pavel 1969  DT Swiss Bike Team  M3-30km
9  Konečný Vojtěch 1993  DT Swiss Biketeam  junioři
10  Pokorný Josef 1949  OÚ Huslenky  M5
11  Mogrovics Michal 1947  TTC Olomouc  M5
12  Šmerda Daniel 1995  Duostol Lešná  kadeti
13  Došek František 1951  Kospol Holešov  M5
14  Koziel David 1986  Trob Cyklo OP  M1-30km
15  Krčmář Jan 1977  Hranice  M2-30km
16  Hrňa Radek 1993  Vsetín  junioři
17  Kavan David 1992  BK Servis  M1-30km
18  Bury Vladislav 1953  Bike Team kola Kaňkovský  M4-30km
19  Kobliha Ondřej 1986  Česká spořitelna - specialized  M1-30km
20  Otruba Dan 1944  Strážnice  M5
21  Solanský Zdeněk 1964  MTB Rysová  M3-30km
22  Solanská Martina 1991  MTB Rysová  ženy I
23  Solanský Martin 1973  MTB Rysová  M2-30km
24  Fusek Martin 1995  4ever cyklo Bulis  M2-30km
25  Bláha Miloš 1958  Nejdek  M4-30km
26  Valášek Pavel 1950  Tescoma Zlín  M5
27  Srovnalík Filip 1996  4ever Cyklo Bulis  kadeti
28  Hrabal Jakub 1993  4ever cyklo Bulis  junioři
29  Rubač Michal 1970  Bílovec  M3-30km
30  Rubač Michal 1993  Cyklo world MTB Team  junioři
31  Baďura Karol 1990  CK Epic Dohňany  M1-30km
32  Ostrčilík Miroslav 1953  Otrokovice  M4-30km
33  Ovesný Pavel 1975  STS Chvojkovice Brod  M2-30km
34  Urbanec Radim 1984  Karviná  M1-30km
35  Knapková Denisa 1998  VRV  kadetky
36  Svárovský Richard 1976  Hlučín  M2-30km
37  Václavík Pavel 1978  OKNOPLAST Šumperk  M2-30km
38  Dřevojánek Jan 1975  ValMez Bike  M2-30km
39  Bláha Jiří 1976  OKNOPLAST Šumperk  M2-30km
40  Trojek Karel 1955  OKNOPLAST Šumperk  M4-30km
41  Blaháček Daniel 1993  Pekařství a cukrářství Vašíček Zábřeh  junioři
42  Kouřil Patrik 1990  Pekařství a cukrářství Vašíček Zábřeh  M1-30km
43  Šovčíková Verona 1988  Trenčianské Teplice  ženy I
44  Nemček Jaroslav 1984  Karviná  M1-30km
45  Fusek Martin 1995  4ever cyklo Bulis  kadeti
46  Hahn Radim 1972  Opava  M2-30km
47  Hraběová Kateřina 1983  No Limit Bike Team  ženy I
48  Fojtášková Lada 1976  Beskyd bike  ženy II
49  Fojtášek Marek 1974  Beskyd bike  M2-30km
50  Kořenek Michal 1971  Fit club Karolínka  M3-30km
51  Rypl Rostislav 1955  Cyklosport Chropyně KTM  M4-30km
52  Hyneček Michal 1987  Merida Biking team  M1-30km
53  Ermis Adam 1979    M2-30km
54  Mitáček Jiří 1991  Střelci s.r.o.  M1-30km
55  Krkoška Štěpán 1950  Ostravice  M5
56  Vykoukal Marek 1996  4ever Cyklo Bulis  kadeti
57  Hořanský Robert 1975  Vsetín  M2-30km
58  Sedláček Zbyněk 1975  Vsetín  M2-30km
59  Seidl Roman 1977  Bike Porsche Team  M2-30km
60  Kocián Robert 1988  Mamka and Taťka Racing  M1-30km
61  Palacká Martina 1976  Vsetín  ženy II
62  Vavrečka Simon 1980  Ostrava  M2-30km
63  Michalík Marek 1982  Valmez Bike  M1-30km
64  Gold Tomáš 1973    M2-30km
65  Drábek Martin 1950  Zlatý standard  M5
66  Mrnůštík Josef 1951  Cyklotech - pro a Mrnůštík  M5
67  Fukala Ondřej 1993  Valach MTB Team  junioři
68  Šerý Jakub 1990  Valach MTB Team  M1-30km
69  Žemlík Dušan 1968  TJ Spartak Jablůnka  M3-30km
70  Pospíšil Štěpán 2000  Janová  kadeti
71  Pospíšil Radim 1972  Valmon V.M.  M2-30km
72  Pazderová Daniela 1981  Dravci Šternberk  ženy I
73  Váša Petr 1960  4ever cyklo Bulis  M4-30km
74  Váša Petr 1995  Vsetín  kadeti
75  Molák Filip 1995  MTB Chřiby  kadeti
76  Formánek Adam 1999  Cyklo MXM Hulín  kadeti
77  Hájek Jiří 1988  Nový Hrozenkov  M1-30km
78  Henčlová Kamila 1972  Drásal Team Holešov  ženy II
79  Valčikevič Jiří 1966  Ostrava  M3-30km
80  Zajíc Radek 1961  Zlín  M4-30km
81  Břeň Jan 1984  Zlín  M1-30km
82  Slovák Josef 1959  ZL kraj  M4-30km
83  Šišková Veronika 1986  Zubří  ženy I
84  Paprstka Roman 1964  Remerx Cycling Team Kolín  M3-30km
85  Maliňáková Eva 1965  Kobra Vsetín  ženy II
86  Maliňák Vladimír 1959  Vsetín Kobra  M4-30km
87  Pavlacký Milan 1953  Uherský Brod  M4-30km
88  Pořický Jiří 1978  Hustopeče n.B.  M2-30km
89  Ondřej Ondřej 1995  Val.Mez.  kadeti
90  Szabo Adam 1990  Bike Team BA  M1-30km
91  Karas Juraj 1985  Bike Team BA  M1-30km
92  Rimanová Andrea 1989  Pezinok  ženy I
93  Hajda Roman 1977  Vsetín  M2-30km
94  Sosnová Martina 1989  Mike Bike Racing Team  ženy I
95  Švajdová Iveta 1972  DT Swiss Biketeam  ženy II
96  Machulková Barbora 1994  4ever cyklo Bulis  juniorky
97  Klíma František 1960  AD Cyklo Brodek  M4-30km
98  Nováková Barbora 1999  CRV Team  kadetky
99  Luňák Zdeněk 1976  Zlín  M2-30km
100  Bábek Pavel 1971  Vesami.cz \\  M3-30km
101  Kocourková Petra 1976  Zděchov  ženy II
102  Kocourek Tomáš 1975  Zděchov  M2-30km
103  Bartek David 1998    kadeti
104  Procházka Jan 1994  MXM Hulín  junioři
105  Bulejko Roman 1988  Mibutrans  M1-30km
106  Moštěk Richard 1977  Vlčnov  M2-30km
107  Nosek Milan 1953  Kokos Team  M4-30km
108  Adamb Ondřej 1994  Omega.cz  junioři
109  Hurta Jaroslav 1965  Horní Jasenka  M3-30km
110  Janča Roman 1984  Beskyd bike  M1-30km
111  Kašpar Radomír 1964  Porsche Olomouc  M3-30km
112  Kašpar Matěj 1995  Bike Porsche team  kadeti
113  Utínková Lenka 1981  DT Swiss Biketeam  ženy I
114  Žáková Petra 1980  DT Swiss Biketeam  ženy I
115  Fryštacký Pavel 1980  SK Valašské království  M2-30km
116  Andrys Zdeněk 1966  Godzila Bike Vsetín  M3-30km
117  Fohler Martin 1994  Vsetín  junioři
118  Krnáč Vítezslav 1977  Lhotka  M2-30km
119  Haluška Jiří 1980  Sailing Beast  M2-30km
120  Červínková Zuzana 1985  Sailing Beast  ženy I
121  Zeťák Michael 1998  VRV Klub  kadeti
122  Musil Filip 1998  4ever Cyklo Bulis  kadeti
123  Musil Lukáš 1992  4EVER Cyklo Bulis Bystřice p.H.  M1-30km
124  Schlosserová Daniela 1975  VSK Vsetín  ženy II
125  Valchář Zbyněk 1945  Karolínka  M5
126  Mynář Jiří 1965  MTB Ondřejník  M3-30km
127  Hrabina Vladislav 1991  Agnesi MTB  M1-30km
128  Holzner Petr 1992  Agnesi MTB  M1-30km
129  Slanský René 1972  Poteč  M2-30km
130  Šímara Jiří 1992  Brumov-Bylnice  M1-30km
131  Sekanina Hynek 1959  Cross Tec bike  M4-30km
132  Chrostek Petr 1959  Cross Tec bike  M4-30km
133  Janků Michaela 1988  Zděchov  ženy I
134  Kollanda Viktor 1994  Velké Karlovice  junioři
135  Hnátek Jan 1993  Vsetín  junioři
136  Talaš Roman 1993  Vsetín  junioři
137  Veit Jakub 1994  Valach MTB Team  junioři
138  Číš Pavel 1970  Valašské Klobouky  M3-30km
139  Zeman Zdeno 1970  FC Team  M3-30km
140  Jurča Libor 1975  Vidče  M2-30km
141  Zapalač Lukáš 1984    M1-30km
142  Srba Jan 1995  Valašští bajkeři  kadeti
143  Mazánková Jarmila 1953  Kroměříž  ženy II
144  Hrubý Marek 1967  Edie Team Vsetín  M3-30km
145  Střálka Kryštof 1995  MTB Ondřejník  kadeti
146  Střálka Jiří 1954  MTB Ondřejník  M4-30km
147  Gerža Jiří 1987  Cyklo Team OD Morava  M1-30km
148  Knebl Zdeněk 1987  Huslenky  M1-30km
149  Santo Tomáš 1986  Arrow Racing Team  M1-30km
150  Baroš Ludvík 1982  Huslenky  M1-30km
151  Davídková Helga 1962  Bíli Tygři Liberec  ženy II
152  Pospíšil Radek 1963  Jum Old Stars Team  M3-30km
153  Gorča Jaroslav 1954  Vsetín  M4-30km
154  Gerža Pavel 1992    M1-30km
155  Palacký Radim 1986    M1-30km
156  Durmon Jiří 1971  Duvet Hovězí  M3-30km
250  Trlica Tomáš 1971    M3-60km
251  Karafiát Jaroslav 1957  Scott  M4-60km
252  Kadlčák Richard 1975  Elem bike Zlín  M2-60km
253  Hruška Radim 1975  Elem bike Zlín  M2-60km
254  Winkler Jan 1977  Hansen Electric MTB Team  M2-60km
255  bez jména 1956  Rusava Bike Team  M4-60km
256  Novotný Petr 1980  VOKNO  M2-60km
257  Batora Lukáš 1985  Outsiders Novatec  M1-60km
258  Varhaník Pavol 1974  Asper  M2-60km
259  Dubovecký Andrej 1986  DT Swiss bike Team  M1-60km
261  Pavelka Radek 1974    M2-60km
262  Chytílek Jaroslav 1978  Luko Šlapeto Team  M2-60km
263  Remeš Jaroslav 1974  Hanák team  M2-60km
264  Balajka Zdenek 1981  Luko Šlapeto Team  M2-60km
265  Salač Petr 1959  Mitas - Rubena Zlín  M4-60km
266  Valíček Robert 1973  CK Blansko  M2-60km
267  Orság Zbyněk 1973  CK Blansko  M2-60km
268  Bortel Jiří 1965  SK Salith Sumtex  M3-60km
269  Štefek Alan 1971  Zlín  M3-60km
270  Kučera Vladimír 1973  Volvo Auto Hase MTB Team  M2-60km
271  Janota Miroslav 1977  Nissan Dolák  M2-60km
272  Satke Tomáš 1971  Hansen Electric MTB Team  M3-60km
273  Řeháček Vojtěch 1991  Bike Sport Servis Opava  M1-60km
274  Boreček Tomáš 1957  Novatop Lappiere  M4-60km
275  Nábělek Aleš 1973  Cyklo Sport Chropyně KTM  M2-60km
276  Novák Petr 1987  4ever cyklo Bulis  M1-60km
277  Baška Martin 1985  SK EPIC Dohňany  M1-60km
278  Mikáč Marian 1971  CK EPIC Dohňany  M3-60km
279  Vojtuš Michal 1982    M1-60km
280  Hellebrand Pavel 1990  Bike Sport Servis Opava  M1-60km
281  Pilčík Adam 1984  Bike Style.cz  M1-60km
282  Urbanec Mira 1976  Kolisti Loukov  M2-60km
283  Tvarůžek Jaroslav 1971  H.M.Y.Z  M3-60km
284  Suchár Tomáš 1992  Trek KCK Oslany  M1-60km
285  Kavan Ondra 1977  Novatop Lappiere  M2-60km
286  Frkal Miroslav 1956  Novatop Lappiere  M4-60km
287  Buksa Dominik 1990  Česká Spořitelna Specialized  M1-60km
288  Boudný Pavel 1982  Česká Spořitelna Specialized  M1-60km
289  Žalčík Štěpán 1992  DT Swiss bike Team  M1-60km
290  Krčma Michal 1988  OD Morava  M1-60km
291  Vabroušek Petr 1973  Author Tufo Zlín  M2-60km
292  Orner Zdenek 1956  TUFO Otrokovice  M4-60km
293  Fencl Radovan 1972  Dravci Šternberk  M2-60km
294  Ševeček Jan 1985  Drásal Team Holešov  M1-60km
295  Dupala Ondřej 1985  Vizovické střely  M1-60km
296  Divílek Petr 1987  Vizovické střely  M1-60km
297  Formánek Petr 1958  Samohýl MB  M4-60km
298  Stárek Miloslav 1963  Samohýl MB  M3-60km
299  Janečka Svatopluk 1972  Nissan Dolák  M2-60km
300  Vaculík Rostislav 1985  OD Morava  M1-60km
301  Makovička Aleš 1978  OD Morava  M2-60km
302  Plachý Jiří 1963  Drásal Team Holešov  M3-60km
303  Dulava Lukáš 1972  Ostrava  M2-60km
304  Ondráček Libor 1964  Olomouc  M3-60km
305  Pekař Martin 1980  Lukov  M2-60km
306  Roubíček Lukáš 1971  Cyklomex  M3-60km
307  Hupka Onrej 1979  Medvedica Tour  M2-60km
308  Janoš Rudy 1971  OD Morava  M3-60km
309  Valouch Oldřich 1966    M3-60km
310  Janota Jaroslav 1976  Huslenky  M2-60km
311  Chalupa Martin 1980  Quick Step  M2-60km
312  Hrubý Vojtěch 1974  Bystřička  M2-60km
313  Smetana Jaroslav 1979  Prlov  M2-60km
314  Ivanov Nikola 1985  Ostrava  M1-60km
315  Švajda Martin 1975  DT swiss bike team  M2-60km
316  Trčálek Karel 1973  Vsetín  M2-60km
317  Sedláček Gamba 1969  AD Cyklo Brodek  M3-60km
318  Obruča Jaroslav 1978  Bottic  M2-60km
319  Utinek Václav 1980  DT Swiss Bike Team  M2-60km
320  Skopalík Jiří 1980  Sailing Beast  M2-60km
321  Strnad Bedřich 1981  Sailing Beast  M2-60km
322  Daněk Robert 1975  Valašské hovada  M2-60km
323  Plandor Zdeněk 1975  Valašské hovada  M2-60km
324  Králík Miloš 1984  CK Bítovská  M1-60km
325  Kašša Ladislav 1970  Poteč  M3-60km
326  Jasenovec Petre 1976  Sportego SK  M2-60km
327  Vlček David 1981  Face MTB Sport Time  M2-60km
328  Frýdl Tomáš 1983  Zděchov  M1-60km
329  Jež Peter 1982  Climberg T-sport  M1-60km
330  Kacina Braňo 1970  FC Team  M3-60km
331  Šesták Jan 1959  Kroměříž  M4-60km
332  Janoušek Michal 1980  Superrior Riders  M2-60km
333  Hrubý Matouš 1977    M2-60km
334  Magnusek Jakub 1990  SdH Superior MTB  M1-60km
335  Petrla Michal 1971  DT Swiss bike team  M3-60km