Absolutní pořadí 1.kolo

Pořadí Číslo Čas Příjmení a jméno Ročník Kategorie Klub
1 62 01:03:49  Hrabal Jakub  1993  M1-30km  4ever cyklo Bulis
2 60 01:05:10  Hyneček Michal  1987  M1-30km  Merida Biking team
3 59 01:05:14  Fusek Martin  1995  junioři  4ever cyklo Bulis
4 94 01:09:22  Marančák Jaroslav  1980  M2-30km  Vsetín
5 36 01:10:10  Krejčí Michal  1975  M2-30km  Zlín - Podvesná
6 112 01:10:25  Vykoukal Marek  1996  kadeti  4ever Cyklo Bulis
7 106 01:10:26  Seidl Roman  1977  M2-30km  Godzila Bike Vsetín
8 27 01:10:28  Bordovský Jan  1989  M1-30km  SK Valašské království
9 42 01:11:33  Šmerda Daniel  1995  junioři  Cyklo Bulis
10 78 01:11:34  Dřevojánek Jan  1975  M2-30km  ValMez Bike
11 107 01:11:57  Kocián Robert  1988  M1-30km  Godzila Bike Vsetín
12 43 01:12:00  Krčmář Jan  1977  M2-30km  Hranice
13 87 01:12:17  Javora Stanislav  1962  M4-30km  Hvozdná
14 17 01:12:23  Zeák Michal  1998  kadeti  VRV Team
15 79 01:12:23  Mynář Jiří  1965  M3-30km  MTB Ondřejník
16 48 01:14:08  Hrabina Ladislav  1991  M1-30km  VSK Vsetín
17 114 01:14:12  Bártek David  1998  kadeti  VRV Team
18 136 01:15:34  Jurča Libor  1975  M2-30km  Vidče
19 98 01:15:53  Ondřej Ondřej  1995  junioři  Val.Mez.
20 65 01:16:22  Tkadlec Josef  1985  M1-30km  Janová
21 50 01:16:50  Milota Miroslav  1970  M3-30km  DEMA Racing Team Senica
22 86 01:17:06  Javorová Lucie  1987  ženy I  Hvozdná
23 9 01:17:43  Petrůj Pavel  1962  M4-30km  VSK Vsetín
24 64 01:17:45  Kvasnica Pavel  1961  M4-30km  Val Mez Bike Racing
25 10 01:17:58  Poledňák Tomᚠ 1984  M1-30km  Kotar Enduro Team
26 67 01:17:59  Juhásová Andrea  1985  ženy I  CK Svätý Jur
27 100 01:18:23  Novotný Michal  1976  M2-30km  
28 68 01:18:30  Juhásová Zuzana  1985  ženy I  CK Svätý Jur
29 105 01:18:56  Michalík Marek  1982  M2-30km  
30 4 01:19:16  Valuch Martin  1977  M2-30km  Beskyd bike
31 115 01:20:03  Střálka Kryštof  1995  junioři  MTB Ondřejník
32 66 01:20:12  Krkoška Jiljí  1951  M5  MTB Ondřejník
33 23 01:20:14  Fohler Martin  1994  junioři  Vsetín Bike
34 95 01:20:27  Václavek Lukᚠ 1991  M1-30km  Kotar Enduro Team
35 97 01:21:53  Beneš Václav  1965  M3-30km  
36 102 01:22:12  Mazgaj Břetislav  1961  M4-30km  Ostrava
37 25 01:22:15  Knapková Denisa  1998  kadetky  VRV Team
38 37 01:22:59  Najsrová Renata  1975  ženy II  Bike One
39 101 01:23:35  Machulková Barbora  1994  juniorky  4ever cyklo Bulis
40 8 01:24:19  Petrůjová Bohumila  1966  ženy II  VSK Vsetín
41 61 01:24:31  Chovanec Filip  1993  M1-30km  Postoupky, Kroměříž
42 131 01:25:14  Muchová Barbora  1985  ženy I  VSK Vsetín
43 118 01:25:33  Poláček Albert  1998  kadeti  Bike 2000
44 72 01:26:04  Reichhardt Dušan  1989  M1-30km  Svätý Jur
45 34 01:26:05  Vojtková Šárka  1977  ženy II  BMC SAVO Racing
46 51 01:26:50  Milotová Pavlína  1997  kadetky  DEMA Racing Team Senica
47 99 01:26:52  Svěráková Jana  1987  ženy I  UNIQA Jihlava
48 32 01:27:42  Zonyga Jan  1999  kadeti  Huslenky
49 40 01:28:13  Fojtášek Marek  1974  M2-30km  Beskyd bike
50 129 01:29:05  Sedláček Zbyněk  1975  M2-30km  Vsetín
51 16 01:29:13  Schlosserová Daniela  1975  ženy II  VSK Vsetín
52 7 01:29:17  Nováková Barbora  1999  kadetky  VRV Team
53 24 01:30:24  Hartlová Lenka  1977  ženy II  Kellys Bike Ranch
54 33 01:31:03  Kutňák Ota  1956  M4-30km  Rusava Bike Team
55 38 01:31:05  Pokorná Taána  1974  ženy II  Bike One
56 77 01:31:27  Hurta Jaroslav  1965  M3-30km  Horní Jasenka
57 47 01:31:51  Švehlík Jan  1967  M3-30km  CK Francova Lhota
58 44 01:32:17  Kopecký Daniel  1970  M3-30km  Hranice
59 58 01:32:21  Petřík Jakub  1998  kadeti  VRV Team
60 111 01:32:44  Henčlová Kamila  1972  ženy II  Drásal Team Holešov
61 135 01:33:01  Hrňa Antonín  1996  kadeti  Jasenice
62 132 01:33:03  Szennyan Martin  1985  M1-30km  SEMA Group Team
63 2 01:33:28  Tichý Libor  1986  M1-30km  Bike Opava
64 57 01:33:45  Kaštánek Pavel  1952  M5  CK Žilina
65 93 01:33:50  Hahn Radim  1972  M3-30km  Opava
66 18 01:34:13  Píšek Petr  1991  M1-30km  Huslenky
67 122 01:34:17  Hrubý Marek  1967  M3-30km  Vsetín
68 83 01:34:27  Šovčíková Verona  1988  ženy I  Horné Rakovce
69 139 01:34:39  Plánka Vojta  1948  M5  Velké Karlovice
70 74 01:34:45  Kopecký Václav  1951  M5  Vsetín
71 46 01:34:56  Holznerová Petra  1972  ženy II  Orel Valašské Klobouky
72 73 01:35:07  Zahradníček Petr  1971  M3-30km  Bratřejov
73 84 01:35:09  Nemček Jaroslav  1984  M1-30km  Karviná
74 1 01:35:22  Svárovský Richard  1976  M2-30km  Slezský Aeroklub Zábřeh
75 45 01:35:23  Polačik Martin  1997  kadeti  Olešná pri Čadci
76 39 01:35:25  Fojtášková Lada  1976  ženy II  Beskyd bike
77 117 01:35:28  Perůtka Karel  1949  M5  KVS Pozlovice
78 52 01:35:32  Milotová Adriána  1994  juniorky  DEMA Racing Team Senica
79 123 01:35:47  Šišková Veronika  1986  ženy I  Zubří
80 26 01:36:13  Trlica Jiří  1987  M1-30km  SB Hovězí
81 69 01:36:32  Kurka Fabian  1978  M2-30km  
82 143 01:36:46  Palacký Radim  1986  M1-30km  Sgt. Pepper
83 91 01:36:59  Hořanský Robert  1975  M2-30km  SKI Hike Bike Vsetín
84 120 01:37:31  Slovák Josef  1959  M4-30km  ZL kraj
85 41 01:37:35  Mikuška Pavel  1998  kadeti  Brumov - Bylnice
86 5 01:37:39  Valuchová Natálie  1999  kadetky  Bike Pro Racing
87 31 01:37:41  Trlica Tomᚠ 1971  M3-30km  Kroměříž
88 113 01:38:01  Střálková Eliška  1989  ženy I  MTB Ondřejník
89 126 01:38:26  Talaš Roman  1993  M1-30km  Vsetín
90 128 01:38:56  Talaš Radim  1989  M1-30km  Vsetín
91 80 01:38:59  Mynářová Natálie  2001  kadetky  MTB Ondřejník
92 49 01:39:46  Horák Radim  1971  M3-30km  No Limit Bike Team
93 133 01:39:47  Szennyan Ivan  1986  M1-30km  SEMA Group Team
94 125 01:39:51  Talaš Martin  1968  M3-30km  Vsetín
95 90 01:40:39  Janiš Daniel  1982  M2-30km  Ústí u Vsetína
96 55 01:40:56  Císař Michal  1985  M1-30km  Bumi Racing Team
97 6 01:41:58  Durmon Jiří  1971  M3-30km  Duvet Hovězí
98 141 01:42:00  Matocha Radek  1976  M2-30km  Lidečko
99 116 01:42:49  Dančák Karel  1958  M4-30km  
100 137 01:42:50  Hájek Pavel  1960  M4-30km  Kyklop Zlín
101 124 01:43:30  Laštovica Karel  1985  M1-30km  Vsetín
102 121 01:45:04  Žáková Petra  1980  ženy I  DT Swiss Biketeam
103 70 01:45:16  Pešková Lucia  1983  ženy I  Part of Heart
104 96 01:45:35  Kojecký Samuel  1998  kadeti  Kotar Enduro Team
105 134 01:45:39  Mičúch Peter  1963  M3-30km  Povážská Bystrica
106 81 01:45:43  Poledna Michal  1973  M2-30km  Olomouc
107 11 01:46:03  Číž Pavel  1970  M3-30km  Val.Klobouky
108 89 01:46:16  Rasocha Lukᚠ 1979  M2-30km  Vsetín
109 92 01:46:42  Kračmarová Marcela  1979  ženy I  SKI Hike Bike Vsetín
110 35 01:46:54  Tomis Jiří  1948  M5  Zasebe
111 88 01:47:59  Bartoň Jiří  1977  M2-30km  Jablůnka
112 71 01:48:52  Zimová Karolína  1995  juniorky  CK Svätý Jur
113 127 01:49:46  Hnátek Jan  1993  M1-30km  Vsetín
114 56 01:50:28  Císařová Zuzana  1985  ženy I  Bumi Racing Team
115 130 01:50:54  Mitáček Jiří  1991  M1-30km  Winora Rally Sport
116 63 01:51:00  Rudle František  1945  M5  DT Swiss bike team
117 21 01:51:36  Otruba Jan  1944  M5  Oceloví letci
118 103 01:51:41  Maliňák Vladimír  1959  M4-30km  Vsetín Kobra
119 104 01:52:38  Janků Michaela  1988  ženy I  Valach Bike Kašava
120 76 01:55:50  Pospíšil Štěpán  2000  kadeti  Valmon Valašské Meziříčí
121 15 01:56:34  Mynarčíková Iva  1990  ženy I  
122 85 01:57:27  Švajdová Iveta  1972  ženy II  DT Swiss Biketeam
123 22 01:57:58  Pokorný Josef  1949  M5  Bike Huslenky
124 110 01:58:13  Píšková Klára  1990  ženy I  Huslenky
125 119 01:58:54  Utínková Lenka  1981  ženy I  DT Swiss Biketeam
126 142 02:00:04  Rechtenberg Karel  1947  M5  PJR Rfenštát p.R.
127 75 02:00:19  Pospíšil Radim  1972  M3-30km  Valmon Valašské Meziříčí
128 140 02:08:12  Váša Petr  1960  M4-30km  Vsetín
129 82 02:11:58  Hanušová Zuzana  1983  ženy I  Olomouc
130 3 02:14:57  Pravda Petr  1960  M4-30km  Ostrava
131 53 02:18:45  Bláha Miloš  1958  M4-30km  Nejdek
132 54 02:18:46  Václavíková Gabriela  1977  ženy II  Zděchov
133 12 02:22:45  Čížová Lenka  1995  juniorky  
134 108 02:59:42  Valchař Hynek  1945  M5  Vsetín
135 138 02:59:46  Kobylíková Martina  1974  ženy II  Otrokovice
- 14 -  Mynarčík Jakub  1987  M1-30km  
- 13 -  Kosatík Michal  1984  M1-30km  
- 28 -  Ovesný Pavel  1975  M2-30km  VSK Vsetín